Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę zwykłą

19-10-2014 - 26-10-2014

Ogłoszenia

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy wspierać nasza modlitwą i ofiarą ludzi, któzy daleko od mas głoszą Chrystusa, szczególnie pamiętajmy o polskich misjonarzach. dzsiejsza taca jest przeznaczona na misje.
  2. Dzisiaj po Sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
  3. W środę 22 października, wspomnienie św. Jana Pawła II.
  4. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii są odprawiane codziennie o godz 17.00 w dni powszednie i po Mszy św o godz 12.00 w niedziele.
  5. Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła.
  6. Jest do nabycia prasa katolicka.
  7. Jak każdego roku w tych dniach do naszych rodzin zostaną dostarczone kartki wypominkowe, niech ich wypwłnienie będzie okazją do wspomnienia naszych zmarłych, starajmy sie je wypełnić w naszych rodzinach, niech to będzie okazja także do uwarażliwiania naszych dzieci do potrzeby niesienia modlitewnej pomocy zmarłym.
  8. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 - próba Chóru parafialnego.
  9. Dziekuje za ofiary na kościół: P. Józefa i Tateusz Jasińscy 100 zł.
  10. Dziękuje za sprzątanie światyni: P. Zofia Wardach, Helena Kosak, Borek Teresa, Łaba Wiesława oraz ofiarę 60 zł.
  11. Rocznice zmarłych: Marianna Gniwek 6, Henryk Chruściński 5, Jacek Kurzępa 5, Andrzej Ratyna 4, Grzegorz Dudek 3 r.

bł. Jana Balickiego, kapłana - wspomnienie dowolne

Dziś także:
Tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców

Imieniny:
Marcina, Rafała