Ogłoszenia duszpasterskie na Niedziela Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

23-11-2014 - 30-11-2014

Ogłoszenia

1. Dzisiaj kończymy rok liturgiczny.Od przyszłej niedzieli rozpoczyna sie Adwent czyli czas oczekiwania na powtórne przyjście Zbawiciela,oraz okres przygotowania do Świat Bożego Narodzenia.Msza roratnia o godz 6.00 w środy i soboty. Za tydzień na Mszy św o godz 8.00 poświecimy opłatki.Pan Jan tradycyjnie bedzie je roznosił do waszych domów.Za tydzień bedzie roznosił w Kolonii Niemirowek.
  2. Jest do nabycia prasa katolicka.
  3. W przyszłą Niedzielę po Sumie spotkanie z rodzicami dzieci I komunijnych.
  4. W sobotę o godzinie 17.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafielnej.
  5. Dziękuje za sprzątanie światyni: Adamczuk danuta, Adamczuk Stanisław, Agata Chacia, Irena Romańczuk, Magdalena Jabłońska, Zdzisław Jabłoński, ponadto ofiarę złożyli Karolina Kowalczuk i Stanisława Ogryzko ofiara od sprzątających 60 zł.
  6. Roczniece zmarłych: Jan Bartecki 4, Stanisława Pasieczna10, Jan Antoszak, 10, Wacław Chroń 6, Marian Jóźwik 4, Artur Wyrwa 1, Zofia Nieścior 1, Sranisława Ujma 4 r.

św. Klemensa I, papieża i męczennika - wspomnienie dowolne

Imieniny: