Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocy

26-04-2015 - 03-05-2015

Ogłoszenia

1. dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. W czwartek 30 kwietnia, dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Mariana Rojka.
  3. Na mocy dekretu Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscy­pliny Sakramentów, z dnia 6 listopada 2014 r. uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w roku 2015 zostaje przeniesiona na sobotę 2 maja. Ponadto Kongregacja zezwala, aby w niedzielę 3 maja w kościołach parafialnych odprawić jedną Mszę św. ku czci NMP Królowej Polski.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca, chorych odwiedzimy od godziny 9 tej.
  5. dziękuję za sprzątenie kościoła P. Krystyna Jasińska, Arkadiusz Berbeć, Janina Kosz, Janiana Konopka, Marzena Węcławek, Zofia Mirecka, Elżbieta Magryta, Urszula Majewska.
  6. Roczniece zmarłych: Jan Sak 10, Janina Łopuszyńska 9, Stanisław Bulicz 6 r.

św. Joanny Beretta Molli - wspomnienie dowolne

Dziś także: