Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Nedzielę zwykłą

31-08-2014 - 07-09-2014

Ogłoszenia

1. Dziś przeżywamy Dożynki Gminno - Parafialne, dziękczyninenie za tegoroczne plony.
  2. Jutro 75 rocznica wybuchu II wojny światowej oraz rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Msza święta na rozpoczęcie Roku Szkolenego w Tarnawatce o godzinie 8.00, w Hucie Tarnawackiej o godzinie 8.30.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i I Sobota miesiąca, chorych odwiedzimy od godziny 9.00
  4. Za tydzień Pierwsza Niedziela miesiąca - adoracyjna. Dożynki ogólnopolskie na Jasnej Górze
  5. Dobiegają końca prace przy odnowieniu malatury kościoła. Do pomalowania pozostało wejście na chór, trwa renowacja polichromii kopóły kościoła. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby prac parafialnych.
  6. Za tydzień taca na WSD.
  7. Przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę na Jasną Górę która odbędzie się 12-13 września koszt pielgrzymki z noclegiem130 zł.
  8. dziękuję za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę Państwu: Janinie Żerebiec, teresie Terkiewicz, Ewie i Beacie Rybińskiej, Irenie i Ryszardowi Malec, ponaddto ofiarę na kkpśció od sprątających złożyli: P. Kudełka, Wilk, Rybińska, Bartecka, ofiara na kościół 130 zł.
  9. Rocznice zmarłych: + Olga Kosak 6r, Zuzanna Buczak 3, Regina Petela 1, Piotr Antoszak 1 r.

Imieniny:
Juliana, Stefana