Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedziela zwykła

28-06-2015 - 05-07-2015

Ogłoszenia

1. Dzisiaj niedziela poprzedzająca uroczystość odpustową. Suma o godzinie 12.00 na cmentarzu grzebalnym w inteencji naszych zmarłych.
  2. Jutro Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. W sposób szczególny pamiętamy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym. W naszej parafii doroczna uroczystośc odpustowa, uroczysta Suma o godzinie 12.00.
  3. W tym tygodniu przypada I piatek miesiąca, chorych odwiedzimy od godziny 9.00.
  4. W czwartek 2 lipca uroczystości odpustowe w Sanktuarium MB w Krasnobrodzie, połączone z Jubileuszem 50 - lecia koronacji Obrazu MB Krasnobrodzkiej.
  5. Za tydzień I niedziela miesiąca lipca.
  6. Za tydzień 5 lipca taca na WSD. Taca z niedzieli 12 lipca będzie przeznaczona na odnowienie ołtarzy.
  7. Oddaliśmy ołtarz boczny do odnowienia. Za składane na ten cel ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Dzięjuę za sprzątanie kościoła: P. Bronisława najda, Anna Sak, Beata Mulawa, Janina Graca, Pasieczna Anna, Wojciechowska Irena, Chyrchała teresa, Bednarska Irena, Smyk Barbara, of. 90 zł. Bóg Zapłać.
  9. Dziękuję za prace przy porządkowaniu otoczenia kościoła przed odpustem Panom: Roman Bernard, Stefan Mazurek, Adamczuk Stanisław.
  10. Roczniece zmarłych: Halina Matwiejszyn 6, Weronika Walewander 5, Dariusz Kirepka 7, Tekla Drabik 3 r.

św. Ottona, biskupa - wspomnienie dowolne

Imieniny: