Ogłoszenia duszpasterskie na XVII Niedzielę Zwykłą

27-07-2014 - 03-08-2014

Ogłoszenia

1. Błogosławieństwo Kierowców i pojazdów mechanicznych z racji wspomnienia św. Krzysztofa po każdej Mszy św., zbiórka do puszek na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  2. W piątek rozpoczyna się miesiąc sierpień - czas narodowych zwycięstw pod sztandarem Maryi, a także czas indywidualnej modlitwy o trzeźwość narodu polskiego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy Piątek i Sobota miesiąca.
  4. Za tydzień Pierwsza Niedziela miesiąca - adoracyjna
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła: Helena Gałan, Maria Parus, Irena Wójcik, Janusz Wójcik, Krzysztof Kurylak, Maria Baran, Wanda Baraniak, Urszula Lis, Marta Palak i of.
  6. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela
  7. Rocznice zmarłych: Jan Pasieczny-4r., Franciszka Piela-5r., Kazimiera Smut-4r., Zofia Kurzępa-3r., Bronisława Mazur-10r., Maja Chacia-9r., Janina Krajewska-5r., Czesław Tetyk-3r., Bolesław Mróz-5r., Emilia Sachajko-3r.
  8. Dziękujemy za ofiary na kościół.

1. Turzyniecka Agnieszka - Tomaszów Lubelski Tomaszów Lubelski, Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny
    Pankiewicz Konrad - Kunówka Parafia tutejsza

św. Sarbeliusza Mahkluf, kapłana - wspomnienie dowolne