17-12-2017 - 24-12-2017

Ogłoszenia

1. Dziś zakończenie rekolekcji Adwetrowych w naszej Parafii. Składam serdeczne Bóg Zapłać O. Stanisławowi Nowakowi ze zgromadzenia OO. Redemtorystów, za przeprowadzenie ttegorocznych rekolekcji adwentowych. Dziękuję wszystkim za udział w rekolekcjach. Za wszelką pomoc w przygotowaniu rekolekcji w Kościele i na plebanii, za przygotowanie posiłków dla kapłanów składam serdeczne bóg zapłać.
  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Radości - "Gudete" Pan jest blisko. Pnadto rozpoczynają się Kwartelne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin.
  3. Zachęcamy do udziału w Roratach. Rorzty w środe i czwartek o godz. 6.00.
  4. Gminny Ośrodek Kultury w Ternawatce dziś, od godziny 9.00 organizuje Kietmasz Bożonarodzeniowy.
  5. Jest do nabycia Tygodnik Niedziela.
  6. Dziękuję za ofiary na Witraże: P. Kazimiera Mańdziuk 100 zł. Janina i Franciszek Jaworowscy 200, bezimienna z Antoniówki 50, Danuta Medak 100, Witold Baran 100, Elżbieta Roszkowska 100, Bezimienna 200, Tadeusz Samek 100, Janina ,majdanik 100. Bóg zapłać.
  7. Dziękuję za sprzątanie Kościoła P: Zofia Kopanicka, Dorota Mróz, Małgorzata Chroń, Grażyna Sokołowska, Maria Michałuszko, oraz za ofiarę na Kościół 120 zł.
  8. Rocznice zmarłych: + Eugeniusz Łopuszyński 6, Krzysztof Łopuszyński 6, Stefania Semczuk 6, Eugeniusz Kobielarz 8, Stanisława Ratyna 10, Leokadia Kołodziej vel. Sosnowiec 4 r.

Niedziela, III Tydzień Adwentu Rok B, II Trzecia Niedzi

Czytania: