Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Adwentu

14-12-2014 - 21-12-2014

Ogłoszenia

1. Dzis obchodzimy Niedzielę Radości - "Gudete" (szaty różowe), bo Pan jest blisko. Ponadto rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.
  2. Od środy, 17 grudnia, ostatni tydzień Adwentu. W tym czasie Kościół szczególnie przeżywa przyjście Zbawiciela, śpiewając tzw. wielkie antyfony adwentowe.
  3. Zachęcamy do udziału w Roratach, we środe i w sobotę o godzinie 6.00.
  4. Za tydzień taca na WSD.
  5. dziękuję za sprzątanie kościoła mieszkańcom Kunówki, kwiaty oraz of. 40 zł.
  6. Dzisiaj po Mszach św. Harcerki prowadzą - kiermasz ciast i ozdób świątecznych.
  7. Do pszyszłej niedzieli można jescze zgłaszać kandydatów na radnych z poszczególnych okręgów wyborczych.
  8. Rocznice zmarłych: Józefa Prochowicz 4, Eugeniusz Łopuszyński 3, Krzysztof Łopuszyński 3, Stefania Semczuk 3, Eugeniusz Kobielarz 5 r.

Tydzień modlitw o życie chrześcijańskie rodzin

Imieniny:
Dariusza, Gabrieli, Urbana