15-01-2017 - 22-01-2017

1. Dziś Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. W środę, 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy i Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
  3. W czwartek, 19 stycznia przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego.
  4. Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców: Poniedziałek od godziny 14 tej - ul. Parkowa, wtorek od godziny 10 tej - Rybołóstwo i Wola, środa od godziny 14 tej - ul. Kasztanowa, czwartek od godzny 10 tej - ul. ks. Boguty, piątek od godziny 10 tej - Kniazie i ul. Kamienna, Sobota od godzny 10 tej ul. Szkolna i Lubelska, w następnym tygodniu w poniedziałek od godziny 10 tej - ul Jasna i Pucharki, wtorek od godziny 10 tej - ul. Północna i Gawędówka.
  5. Dziękuję za sprzątanie Kościoła: Dorata Graca, Elżbieta Jakubczak, Małgorzata Bartoszyńska, Jan Pankiewicz oraz za ofiarę 80 zł.
  6. Jest do nabycia tygodnik katolicki Niedziela
  7. Rocznice zmarłych: Józef Bilewicz 9, Wanda Fronc 7, Jarosław Antoszak 6, Maria Kopczyńska 3, Leona Adamczyk9 r.

Czwartek, II Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa