Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedyiela wzka

23-08-2015 - 30-08-2015

Ogłoszenia

1. Dożynki gminno- parafialne odbeda się w przyszłąniedzielę 30-08 godz.12.00 w Tarnawatce. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Tarnawatka i Parafii na dziekczynienie Bogu za tegoroczne plony. Prosimy o przybycie z wieńcami ,w ludowych strojach oraz programem.
  2. Zwracam się z prośbą o pomoc w uporządkowaniu terenu wokół koscioła, oraz przygowanie sceny na ołtarz dożynkowy, wszystkich którzy będa mogli pomóc w tych pracach zapraszamy we wtorek od godziny 9.00.
  3. W srodę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. po Mszach św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu.
  4. Dziękuje za sprzatanie kościoła: P. Wanda Kuźma, Małgorzata Skali, Grażyna Kruszewska, Diana Kruszewska, Renata Bucior, oraz za of. 50 zł.
  5. Rocznice zmarłych: Adam Tawiak 8, Piotr Flak 5, Jan Kazub 4, Emilia Nadłonek 6, Jan Litwin 9 r.

Męczeństwo św. Jana Chrzciciela - wspomnienie obowiązkowe

Imieniny: