Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziela Wielkanocy Miłosierdzia Bożrgo

03-04-2016 - 10-04-2016

Ogłoszenia

1. Dziś Niedziela Miło sierdzia Bożego, rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia, po Mszach św. Zbiórka do puszek na Caritas.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzebu prac parafialnych, na odnowienie Ołtarzy. Składam serdeczne Bóg Zapłać.
  3. Dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w Wielkanocną zbiórkę żywności dla potrzebujących. Dzięki tej ofiarnośći mogliśmy pomóc 20 rodzinom. Bóg Zapłąć wszystkim ofiarodawcom jak też osobom które zajęły się rozwiezieniem żywności do rodzin.
  4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. dzień świętości życia jest to okazja do podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego..Zapeaszamy na Msze św. o godzinie 8.00 i 16.00.
  5. Jest do nabycia prasa katolicka.
  6. Rocznice zmarłych: + Janina Łpuszyńska 10, Stanisław Bulicz 7, Genowefa Kulik 10 r.
  7. Dziękuję za sprzatanie Kościoła: P. Magdalena Litwińczuk, Zofia Świderek, Ryszard Witkowski, Marzena Iskierka, Aleksandra Burak, Marzanna Paszt, oraz of. 50 zł.

Sobota. Dzien powszedni.