Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedziela zwykła

01-02-2015 - 08-02-2015

1. Dziś Pierwsza Niedziela lutego - adoracyjna
  2. Jutro święto ofiarowania Pańskiego. W polskiej tradycji zwane MB Gromnicznej, bógosławieństwo Gromnic. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek dla sósre kaluzurowych. Ponadto Biskup Diecezjalny marian Rojek obchodzi 9 rocznicę święceń biskupich. W naszym kościele Msze święte o 8 i o 16 tej.
  3. w czwartek 5 lutego św. Agaty. Po Mszy św. błogosławieństwo chleba i soli.
  4. W rtm tygodniu przypada I piątek miesiąca, chorych odwiedzimy od godziny 9.00.
  5. Dziękuje za sprzątanie światyni:Monika Kowalczuk, Teresa i Józef Kuczmaszwewscy, Bolesław Kuczmaszewski, Krystian Miecznik, Krzysztof Piela, Krzysztofa Janiszewska, oraz za ofiarę 120 zł.
  6. Rocznice zmarłych: Józef Tabała 2, Franciszka Kostrubiec 6, Bronisław Ćmil 8, Marianna Piela 6, Zofia Litwin 5, Stanisław Matelak 5, Bolesław Malec 3, Stanisław Danaj 3 r. Zmarł ks.. kan. Tomasz Bomba - proboszcz parafii Komarów i dziekan dekanatu Tyszowce.

Ofiarowanie Pańskie (Matki Boskiej Gromnicznej) - święto