Ogłoszenia duszpasterskie na XIVX Niedziela Zwykła. Święto Podwyższenie Krzyża św.

14-09-2014 - 21-09-2014

Ogłoszenia

1. Dziś Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Niech Będzie to dzień szczególnrgo podkreślenia, że Krzyż w naszym życiu zajmuje szczególne miejsce.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby prac parafialnych, wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne Bóg Zapłać.
  3. Za tydzień, 21 września puszka na Katolickie Radio Zamość.
  4. W czwartek 18 września, Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży, zapraszamy na Mszę św. o godz. 17 tej, dzieci i młodzież.
  5. Za tydzień 48 Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  6. W dniach 12-13 wezwśnia odbyła się doroczna Ogólnopolska Pielgrzymka Legonu Maryi na Jasną Górę. Bóg Zapłać pielgrzymom za wspólne pielgrzymowanie przed Tron Jasnogórskiej Matki. Msza święta w intencji Pielgrzymów i ich rodzin odbędzie się 26 września o godzinie 17 tej. Bóg zapłać za ofiarę na Kościół od Pielgrzymów 230 zł.
  7. Składam Serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie Kościoła na dzisiejszą Niedzielę mieszkańcom ul. Sadowej z Tarnawatki Tartak oraz ofiarę na kwiaty 90 zł.
  8. Rocznice zmarłych: + Ewa Kurzępa 4, Czesława matelska 10, Zbigniew Litwin 4, Kazimierz Brzozowski 2, Amma Mazurek 7, Sabina Borek 6, Mieczysław Kosak 9, Jan Kowalczuk 4,

Matki Boskiej z La Salette - wspomnienie dowolne

Imieniny: