Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedziela Wielkanocna

10-05-2015 - 17-05-2015

1. Dzisuaj przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocy.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz 17.30, w niedzielę po Mszy św o godz 12.00
  3. Dziejsza taca jest przeznaczona na potrzeby WSD za złożone ofiary składam serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Dzisiaj po Maszach świętych zbiórka do puszek na rzecz pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu.
  5. Jest do nabycia prasa katolicka
  6. W wyniku pożaru bloku mieszkalnego nr 125 przy ul. Tomaszowskiej w Ulhówku, 18 stycznia 2015 r. poszkodowanych zostało 8 rodzin. Całkowicie spłonęło mieszkanie na poddaszu, gdzie wybuchł pożar. Z pomocą pospieszyła wspólnota Gminy Ulhówek i Wspólnota Parafialna parafii Ulhówek. Odbudowano dach, rodziny wróciły do swych mieszkań, oprócz Oksany Branewskiej, która została bez mieszkania i środków do życia. Ponadto w pożarze zginął jej mąż. Oksana Braniewska została wdową i matką samotnie wychowującą syna Daniela, który uczy się w piątej klasie szkoły podstawowej. Życzliwi parafianie przynieśli odzież, żywność, meble. Fachowcy zdeklarowali bezinteresowną pomoc w odbudowaniu mieszkania. Dziś potrzeba materiałów budowlanych, albo środków na ich zakup. Chcemy pomóc! Zbierzemy pieniądze do puszek przed kościołami. Możemy zorganizować transport materiałów od ofiarodawców. Ludzi wrażliwego serca prosimy o pomóc w odbudowe mieszkania p. Oksany i Daniela. Swoją #cegiełkę# możecie wpłacić na konto Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej z dopiskiem: #Pomoc dla Oksany i Daniela z Ulhówka#. Nr konta: 52 1020 5356 0000 1702 0173 6958 Księży Proboszczów bardzo prosimy zbiórkę do puszek na ten cel w niedzielę, 17 maja 2015 r. Prosimy o zaangażowanie Szkolnych Kół Caritas, Parafialnych Zespołów i Wolontariuszy w zbiórkę funduszy.
  7. Rocznice zmarłych : Józef Iskrzak 8, Henryk Gałan 4, Janina Kudełka 2, Krystyna Wiśniewska 1, Maria Buczak 9, Józegfa Tetyk 1 r.

św. Leoncjusza, biskupa i męczennika - wspomnienie dowolne

Imieniny: