Ogłoszenia duszpasterskie na XVI Niedziela zwykła

19-07-2015 - 26-07-2015

1. Módlmy sie o dobra pogode na czas żniw.
  2. W sobotę 26 lipca, wspomnienie śś. Joachima i Anny - dzień szczególniej wdzięczności dla rodziców i dziadków.
  3. W przyszłą niedzielę, zracji św. Krzysztofa będziemy przeżywać dzień modlitwy w intencjii kierowców i podróżujących. jest to jednoczesnie dzień wsparcia polskich misjonarzy. Przeżywać go będziemy pod hasłem: "Niesiemy Chrystusa na peryferie świata." Poswiecenie pojazdów mechanicznych i zbiórka na środki transportu dla polskich misjonarzy. Podziękuj Panu Bogu za szczęśliwe podróże i pomóż polskim misjonarzom w zakupie środków transportu, 1 grosz za jeden przejechany kilometr.
  4. Jest do nabycia prasa katolicka.
  5. Dziękuję za sprzątanie kościoła: lachawiec Monika i Wiktoria, Michalska Bożena, jakubczak Elżbieta, Bartoszyńska Małgorzata.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna 100 zł
  7. Rocznice zmarłych: + Jan Stefaniak 7, Zofia Piwko 10, Dawid Chroń 6 r.

św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła - wspomnienie obowiązkowe

Imieniny:
Gustawa, Nadii