Ogłoszenia duszpasterskie na XX Niedzielę zwykłą

17-08-2014 - 24-08-2014

Ogłoszenia

1. W dniach od 19-22 sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się V spotkanie młodzieży - Exodus Młodych.
  2. Trwa miesiąc modlitw o trzeźwość narodu
  3. Dziękuję za sprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę od sprzątających 70 zł.
  4. Składam serdeczne Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom na odnowienie kościoła.
  5. Dziękuję księdzu Radkowi za Jego piękną czteroletnią posługę kapłańską w naszej parafii, za jego świadectwo kapłańskiego życia, pełnego miłości do Boga i ludzi. Życzymy księże Radku wielu łask Bożych i ludzkiej życzliwości na nowy okres twojej kapłańskiej posługi.
  6. Przyjmujemy zapisy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę.
  7. Ricznice zmarłych: + Stanisław Mazur 5, marianna Heba 1, Adam Mochal 10, Piotr Danilewicz 8, Janina Turkot 6, Tadeusz Kołtun 4, rafał Lachowicz 9, Tadeusz Petela 7, Adam Rawiak 7.

św. Róży z Limy, dziewicy - wspomnienie dowolne

Imieniny: